RealTimes

Fotoğraflardan Video Yapma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 53.6 MB
  • Version 2.8.026
  • Dil İngilizce
  • Firma Real Networks, Inc.
iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde bulunan fotoğraflarınızdan hikayeler halinde videolar oluşturmanıza olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir fotoğraflardan video oluşturma uygulamasıdır.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde bulunan fotoğraflarınızdan hikayeler halinde videolar oluşturmanıza olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir fotoğraflardan video oluşturma uygulamasıdır.

Herhangi bir ücret ödemeden sahip olabileceğiniz uygulama sayesinde iOS cihazınızda bulunan fotoğraflarınızı kolayca yönetebilir, fotoğrafların yanı sıra videoları kullanabilir ve tüm mevcut fotoğraf ve videolarınız ile yeni videolar yaratabilirsiniz.

Hazırlamış olduğunuz videolarınızı RealCloud sisteminden faydalanarak bulut depolama hizmetlerinde saklayabilir ve buradan arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz içeriklerinizi arkadaşlarınız ile paylaştığınızda içeriklerinizin almış olduğu etkileşimlerden bildirim alma şansına sahipsiniz.

Bunun yanı sıra 2 GB'a kadar ücretsiz olarak kullanabileceğiniz RealCloud, daha fazla depolama için uygulama içi satın alma seçenekleri de barındırıyor.

Fotoğraflarınızı derleyerek video oluşturdunuz, ancak fotoğraf akışını beğenmediniz. üzülmeyin bu durumlarda size yardımcı olmak için bir de Remix butonu bulunuyor. Bu butonu kullanarak fotoğraflarınızı rastgele yeniden sıralayabilirsiniz.

Mutlaka denemelisiniz!

RealTimes indir